Deze training Business English wordt verzorgd door:
Communiceer je voor je werk regelmatig in het Duits? Maar gaat dat niet zo vloeiend als je zou willen? Verbeter je Duits met deze 5-weken crash course. In deze individuele, online cursus ga je samen de trainer aan de slag met de vaardigheden waar jij aan wilt werken. Tijdens de lessen is er veel aandacht voor interactieve en praktijkgerichte oefeningen. Geen droge grammatica en rijtjes leren dus, maar praktische taalvaardigheid waar je direct iets mee kunt. Afgestemd op jouw niveau en leerdoelen.
Deze training Business English wordt verzorgd door:
Virginia is geboren in Londen en verhuisde in 2005 naar Nederland. Sinds 2010 geeft ze trainingen Engels. Ze deed ervaring op bij verschillende onderwijsorganisaties en bedrijven en heeft kennis van diverse branches. Naast haar werk als trainer werkt Virginia als Learning & Development medewerker voor Language Partners.
Maatwerk is onze specialiteit. Wij passen onze trainingen graag aan op jouw wensen. Neem contact op om de mogelijkheden te bespreken.